Zespół projektu

Anna_Chlebicka_etno-projekt

Anna Chlebicka

Absolwentka etnologii UW i psychologii stosunków międzykulturowych SWPS. Członkini zarządu Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna. Koordynatorka projektów, m.in. „Poszukiwacze warszawskich tradycji”, „Pracownia Koszykowa” oraz poprzednich edycji Etno-projektu. Interesuje się badaniami religijności, akulturacji migrantów oraz antropologią młodzieży. Ostatnimi czasy zgłębia tematy związane z popularyzacją nauki. Poza tym lubi bywać tu i tam, wędrować daleko i wysoko lub odkrywać zupełnie nowe rzeczy blisko. chlebicka.a@gmail.com

Alena_Travimava_etno-projekt

Alena Trafimava

Projektantka form użytkowych. Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Interesuje się designem zrównoważonym i innowacjami. Rozwija wlasną markę zabawek Smok Latający oraz prowdzi autorskie warsztaty dla dzieci. Brała udział w wielu wystawach wzornictwa w Polsce i za granicą. Z ostatnich realizacji, zaprojektowała dekoracje sufitowe dla Muzeum dla dzieci im. Janusza Korczaka w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Marzy o tym, aby przez wszystkie granice można było tak samo łatwo przechodzić jak i skakać na skakance. www.alenatrafimava.com

p&r

Paulina Derecka

Aktualnie studentka V roku Grafiki na warszawskiej ASP. Zajmuje się grafiką użytkową, przede wszystkim projektowaniem książki i ilustracją. Uczestniczka międzynarodowych projektów artystycznych oraz wystaw organizowanych we Francji, Włoszech, na Litwie i Białorusi. Niepoprawna miłośniczka baśni.Współtworzy duet projektowy Paprotnik.

Renata Motyka

Studentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się szeroko rozumianym projektowaniem graficznym oraz animacją. Poza designem i sztuką interesuje się filmem oraz jego teorią, uwielbia zielone rośliny liściaste, współtworzy duet projektowy Paprotnik Studio.

576131_4366230720268_633331933_n

Agata Perkowska

Absolwentka projektowania graficznego ASPTTF w Warszawie. Studentka III- go roku etnologii i antropologii kulturowej UW. W 2013 roku jako wolontariuszka uczestniczyła w projekcie animacyjno-etnograficznym „Wędrujące opowieści” inspirowanego kulturą romską. W wolnym czasie przeprowadza eksperymenty kulinarne, biega z aparatem oraz tworzy krótkie animacje poklatkowe.